HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Konya’ nın Akşehir ilçesinde bulunan merkez kuruluşumuz 1983 yılında faaliyete başlamıştır. Uzman ve güler yüzlü personeli ile kendi alanında ileri teknolojileri takip ederek her zaman bölgede öncü olmuştur. 
 
2006 yılından itibaren çalışmalarımıza yenileri eklenerek, çatı kaplama, izolasyon ve yapı malzemeleri toptan ve perakende satışına başlamıştır.
 
2010 yılı başlarında Antalya şubesini hizmete açarak aynı ürün yelpazesinin yanına peyzaj tasarım, proje, uygulama hizmetlerini ekleyerek siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ile daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.
 
2012 Ocak ayından itibaren firmamız, Onur Grup İnşaat Mimarlık Mühendislik Otomotiv Ulaşım Sanayi Ticaret Limited Şirketi adı altında kurumsallaşma adına ilk adımı atmıştır.

2017 Nisan ayından itibaren firmamız Onur Kiremit Şirketini kurarak Kiremit ve Çatı Çözümleri sektörüne giriş yapmıştır.
 
VİZYONUMUZ
 
Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.
 
MİSYONUMUZ
 
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
Yurt içi ve yurt dışında bayi ağını büyüterek en çok tercih edilen lider kiremit ve çatı çözümleri firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.
 
 

Beton Kiremit Nedir?

Düşük maliyetli kiremit çatı istiyormusunuz? Estetik görüntü, uzun ömürlü ve ekonomik çatı kiremitleri 19. Yüzyılın başlarındaAlmany...